KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggskulptur 9421852
nr 942 1852
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Väggskulptur, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), ej signerad, 13x16
Kondition: skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2015
kl 19:17:43
27/4 19:03:04
250 kr
27/4 19:09:48
27 apr
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt